FRANCZYZA

Franczyza (ang. franchise) – system sprzedaży towarów, usług lub technologii, który jest oparty na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami: franczyzodawcą i jego indywidualnymi franczyzobiorcami. Franchising zakłada też przepływ know-how od franczyzodawcy do franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Istotą jest udzielenie praw (i przyjęcie obowiązków) poprzez zawarcie umowy franczyzy.

/źródło: Wikipedia/

WŁASNY BIZNES

Chcesz rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej? Szukasz najlepszego pomysłu na swój nowy biznes? A może chcesz prowadzić swoją kawiarnię? W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na formę umów partnerskich i franczyzy. Taki profil działalności pozwala minimalizować ryzyko niepowodzenia, ponieważ już na stracie otrzymasz sprawdzony i dopracowany model biznesowy, który z sukcesami działa już w innych miejscach. W tak sprzyjających okolicznościach wystarczy skupić się na sumiennej pracy, a efekty powinny przyjść szybciej niż się tego spodziewasz.

DLACZEGO MY?

Od wielu lat ciężko pracujemy nad rozwojem naszej firmy poprzez ciągłe udoskonalanie naszych receptur, inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt, udział w licznych szkoleniach i targach. Stworzyliśmy model biznesowy, który przez lata nieustannie udoskonalaliśmy i dziś możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że się sprawdza! Produkty najwyższej jakości w połączeniu z właściwym zarządzaniem sprawiają, że każdy kolejny punkt sprzedaży czy kawiarnia z szyldem Cukierni Mochowo rozwija się w oczekiwany sposób. Oczywiście, aby tak się stało, niezbędne jest m.in. właściwe zlokalizowanie punktu, zastosowanie właściwych technik sprzedaży czy promocji.

Naszym Franczyzobiorcom gwarantujemy przekazanie niezbędnej wiedzy oraz stałe wsparcie w prowadzeniu i rozwoju ich firmy.

Jeśli zainteresował Cię pomysł budowy Twojej Firmy razem z Cukiernią Mochowo prosimy o kontakt: biuro@cukierniamochowo.pl – po otrzymaniu e-maila niezwłocznie prześlemy pełną ofertę współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania. W przesłanym do nas e-mailu prosimy również o podanie kontaktu telefonicznego.

© 2018 MOCHOWO, WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE